Cembrit Transparent to techniczne wyrafinowanie zamknięte w płycie – strona zewnętrzna robi wrażenie, a wewnętrzna zapewnia długi okres użytkowania. Poprzez swój elegancki urok przemawia do zmysłów – mimo stonowanej kolorystyki przyciąga zazdrosne spojrzenia i wywołuje zachwyt.

Płyta Cembrit Transparent jest barwiona w masie i pokryta przezroczystą powłoką umożliwiającą zobaczenie jej naturalnej struktury surowcowej. Przezroczysta powierzchnia pozwala zajrzeć w głąb płyty, ukazując solidny rdzeń zbudowany z włókno-cementu i powłoki. Ta płyta po prostu emanuje stylem.

Płyty elewacyjne Cembrit Transparent łączą teksturowane niuanse i surowość naturalnego materiału z trwałością przezroczystej powłoki. Kolor dodany do włókno-cementu odsłania i podkreśla włókna oraz inne surowce, które gwarantują wytrzymałość i nadają charakter płycie.

Niezwykle trwała przezroczysta powłoka chroni płytę i zapewnia gładką powierzchnię o długim okresie użytkowania, odporną na mech, glony, wilgoć oraz brud.

Dostępna w 15 standardowych kolorach.

Oferta Cembrit Transparent zawiera kompletny zestaw akcesoriów zapewniających odpowiedni montaż płyt. Dzięki tym akcesoriom włókno‑cementowe płyty będą wykorzystane w optymalny sposób, co jest gwarancją ich długoletniej żywotności.

Po więcej inspiracji wejdź na www.cembrit.pl