Cembrit Cover stawia na aspekt wizualny i wywieranie silnego pierwszego wrażenia, które na długo zapadnie w pamięć. Oto płyta z intensywnym połyskiem, ale pełna subtelności; wyrazista, a jednocześnie mająca coś ważnego do powiedzenia.

Dzięki niekończącym się wariantom kolorystycznym Cembrit Cover pozwala realizować różnorodne projekty architektoniczne, stając się źródłem życiodajnej energii. Jest zatem idealna do budynków, w których zdobywa się wiedzę, rozbrzmiewa śmiech i tętni życie.

Wtopić się w otoczenie czy zwrócić na siebie uwagę? Z Cembrit Cover to ty o tym decydujesz.

Cembrit Cover to idealne rozwiązanie dla osób, które preferują mocne kolory i śmiałe projekty. Naturalna szara masa włókno-cementowa jest w pełni pokryta warstwą farby akrylowej na bazie wody, dostępnej w 26 standardowych kolorach Cembrit i ponad 2000 kolorów NCS®©. W rezultacie płyta ma gładką powierzchnię odporną na uderzenia oraz działanie mchów i brudu.

Oferta Cembrit Cover zawiera kompletny zestaw akcesoriów zapewniających odpowiedni montaż płyt. Dzięki tym akcesoriom włókno-cementowe płyty będą wykorzystane w optymalny sposób, co jest gwarancją ich długoletniej żywotności.