Linia wzornicza Cembrit Colourful obejmuje nie tylko efektowne, przyciągające wzrok kolory, ale także eleganckie i subtelne barwy.

Cembrit Solid to płyta zabarwiona do samego rdzenia, czyli kolor jest ten sam w całym przekroju. Z tą płytą słowo jest słowem, kolor – kolorem, a solidność – solidnością. To rama twojego budynku, której siła wyrazu tkwi w wyjątkowej trwałości barw. Mimo upływu lat wszystkie zadrapania i rysy pozostaną praktycznie niewidoczne. Płyta zachowuje swój mocny, ale subtelny charakter, każdego dnia udowadniając, że zasługuje na swoją nazwę.

Zalety Cembrit Solid

Wyjątkową zaletą płyt Cembrit Solid jest to, że ich kolor pozostaje niezmienny przez cały okres użytkowania. Jest ona barwiona w masie, a dodatkowo pokryta w 100% nieprzezroczystą farbą akrylową na bazie wody, dostępną w 18 standardowych kolorach oraz w ponad 2000 kolorów NCS®©. Płyta ma gładką, jednolitą powierzchnię o dużej odporności na mech, glony, wilgoć oraz brud.

Oznacza to, że każda płyta będzie miała ten sam kolor na każdej powierzchni i krawędzi oraz na przekrojach wszelkich wycięć lub wywierconych otworów.

Oferta Cembrit Solid zawiera kompletny zestaw akcesoriów zapewniających odpowiedni montaż płyt. Dzięki tym akcesoriom włókno-cementowe płyty będą wykorzystane w optymalny sposób, co jest gwarancją ich długoletniej żywotności.

Po więcej inspiracji wejdź na www.cembrit.pl