Linia wzornicza Cembrit Colourful to seria nasyconych ekspresją płyt elewacyjnych, które ożywią każdy budynek. Mają one niepowtarzalny charakter. Możesz je stosować jako subtelne niuanse estetyczne lub odważne deklaracje projektowe. Elegancja lub naturalna siła – wybór należy do ciebie. Płyty zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i zachowaniu kolorów w idealnym stanie mimo upływu czasu. Dzięki nim elewacja spełni twoje oczekiwania, a jednocześnie scali budynek z otoczeniem, będąc odzwierciedleniem barw natury. Jako piękny element dekoracyjny będzie przyciągać wzrok przez wiele lat.

Naturalny wybór – wyjątkowa trwałość

Linia wzornicza Cembrit Colourful to seria nasyconych ekspresją i oryginalnych płyt elewacyjnych wykonanych z włókno-cementu, które praktycznie nie wymagają konserwacji.

Włókno-cement jest naturalnym produktem wykonanym z cementu, wody, minerałów i włókien. Dzięki swoim trwałym i wyrazistym właściwościom zmienia sposób, w jaki projektujemy i budujemy fasady na całym świecie.

Każda płyta jest tak zaprojektowana, aby była:

  • trwała – odporna na wilgoć, zabrudzenia i zużycie,
  • ognioodporna – chroniła ludzi i zapewniała bezpieczeństwo,
  • bezobsługowa – bezproblemowa,
  • odporna na pleśń i grzyby dzięki uszlachetnieniu powierzchni.

Mieszaj kolory tak, jak lubisz

Z zamiłowania do kolorów firma Cembrit stworzyła płyty elewacyjne linii wzorniczej Colourful, które oferują wiele możliwości zastosowania. Do wyboru jest kilka rodzajów płyt: Cembrit Cover, Cembrit Solid i Cembrit Transparent.

Płyty elewacyjne tworzące kolorowe mozaiki budzą ciekawość i poruszają wyobraźnię, dlatego też doskonale pasują do nieustannie zmieniającego się, tętniącego życiem otoczenia budynków.

Po więcej inspiracji wejdź na www.cembrit.pl