Cembrit Patina Signature to najnowsza propozycja rozszerzająca możliwości linii wzorniczej Cembrit Patina. Możesz teraz umieścić na elewacji spersonalizowany motyw graficzny, co pozwala na wizualizację własnych pomysłów za pomocą niestandardowych wzorów.

Dzięki Cembrit Patina Signature możesz przekształcić fasadę budynku, nadając jej niepowtarzalny wygląd.

Inspiracje architektoniczne i projektowe dzięki Patina Signature

Architektura i strukturalne wzory podkreślają walory wizualne projektu a element ze spersonalizowanym wzorem dodaje wyrazu elewacji. Naniesienie unikatowych wzorów na fasadzie wpływa pozytywnie na jego wygląd. Dlatego nie bez powodu wzory i motywy są chętnie wykorzystywane w architekturze.

Projektowanie elewacji i tworzenie na niej wzorów należy do architekta i projektanta. Ważne jest, aby wzory zastosowane w miejskiej architekturze odzwierciedlały tożsamość i charakter budynku.

Dzięki Cembrit Patina Signature włókno-cementowe płyty elewacyjne można dostosować do projektu budynku, wykorzystując własne umiejętności aranżacyjne. Możesz tworzyć na elewacji dowolne wzory, kształty lub ornamenty – masz praktycznie nieograniczone możliwości.

Nowy produkt cieszy się dużą popularnością wśród architektów dzięki szerokiemu wachlarzowi kształtów geometrycznych i wzorów. Aby sprostać wymogom rynku materiałów budowlanych należało zaproponować produkt, na którym będzie można nanosić dowolne wzory bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Patina Signature – cechy charakterystyczne

Cembrit Patina Signature to piaskowana płyta elewacyjna z serii wzorniczej Cembrit Patina, dzięki której stworzysz w 100% zindywizualizowany projekt fasady. Płytę można spersonalizować poprzez naniesienie wybranego motywu lub wzoru na jej powierzchnię.

Cembrit Patina Signature powstała na bazie Patina Original i Patina Rough. Takie połączenie daje nowe możliwości projektowania oparte na tradycji i wysokiej jakości.

Własny wzór naniesiony na płycie nada elewacji nowego wyrazu lub będzie odzwierciedleniem Twojej twórczej wizji.

Opcja 1: Patina Rough jako podstawa

Opcja 2: Patina Original jako podstawa

Dzięki Cembrit Patina Signature, czyli połączeniu piaskowanej płyty elewacyjnej Patina Rough i cienkich, szlifowanych linii znajdujących się na powierzchni Patina Original, stworzysz niepowtarzalne projekty i wzory graficzne.

 

Cembrit Patina Signature jest dostępna w pięciu ponadczasowych kolorach.

Dwa systemy montażu:

 

Charakterystyczne cechy produktu:

  • Spersonalizowany wzór graficzny
  • Jako podstawę można zastosować Patina Original lub Patina Rough
  • W 100% zindywidualizowany projekt elewacji
  • Pięć kolorów do wyboru: P 020, P 050, P 070, P 222, P 545

 

Inne płyty z serii Authentic: https://budujodpowiedzialnie.pl/blog/trzy-linie-wzorniczne-plyt-cembrit-patina/

Po więcej inspiracji wejdź na: http://www.cembrit.pl