Cembrit przedstawia Cembrit Patina Signature – zupełnie nową płytę elewacyjną z nieograniczonymi możliwościami projektowania

Potraktuj fasadę jak płótno, dzięki nowej płycie elewacyjnej Cembrit

Dzięki nowej, innowacyjnej płycie elewacyjnej Cembrit, każdy projekt może być wyjątkowy – dodając nowy rodzaj ekspresji do budynku i służąc, jako prawdziwe odzwierciedlenie kreatywnej wizji architektów.

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie przekształcić całą ekspresję budynku przy minimalnym wysiłku. Dzięki nowej płycie elewacyjnej Cembrit Patina Signature firma Cembrit umożliwiła kształtowanie mniejszych detali, a nawet wyglądu całych budynków i fasad. Nowa technologia Cembrit pozwala na wytłoczenie wzorów lub motywów na dwa sposoby, umożliwiając architektom i wykonawcom przekształcanie fasad budynków w obraz.

Cembrit Patina Signature jest dodatkiem do innowacyjnej linii produktów Cembrit w zakresie płyt elewacyjnych i wynikiem rosnącego zapotrzebowania na niestandardowe fasady:

– W Cembrit nieustannie dążymy do wprowadzania innowacyjnych produktów, które zmieniają branżę budowlaną. Od dłuższego czasu obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na niestandardowe rozwiązania fasadowe, także poprzez Cembrit Patina Signature robimy kolejny krok w kierunku twórczej wolności. Dzięki unikalnym i różnorodnym cechom konstrukcyjnym płyta elewacyjna Cembrit Patina Signature pozwala architektom i wykonawcom przemyśleć na nowo ekspresję i charakter fasad, wyjaśnia Tina Wied Ballisager, Group Product Manager, Facade w Cembrit.

Nowa płyta elewacyjna Cembrit Patina Signature oparta jest na popularnych płytach elewacyjnych Cembrit Patina Original i Cembrit Patina Rough, zapewniając jakość i styl, które znasz już z innych płyt elewacyjnych Cembrit. W ten sposób płyta elewacyjna posiada te same dobrze znane cechy jakościowe produktów z cementu włóknistego, takie jak doskonała trwałość i niskie koszty utrzymania, ale z nowym akcentem personalizacji:

– Dzięki naszej nowej technice płyta elewacyjna Cembrit Patina Signature jest ulepszeniem naszych innych płyt elewacyjnych z cementu włóknistego pod względem możliwości projektowych. Jesteśmy gotowi wykonać prawie każdy projekt na płycie, poprzez umieszczenie folii wzoru i piaskowanie wokół niej, zapewniając w ten sposób wersję, w której Cembrit Patina Rough lub Cembrit Patina Original jest najbardziej dominująca, kontynuuje Tina Wied Ballisager.

Dla Cembrit zawsze kluczowa była ścisła współpraca z klientami, a teraz Cembrit dodał nowy wymiar do partnerstwa z architektami:

Architekci to wizjonerscy i kreatywni profesjonaliści, którzy chcą dodać wartość do społeczeństwa, w którym żyjemy. Dzięki naszym produktom chcemy zapewnić wysokiej jakości materiały, które mogą wspierać i wzmacniać ich wizje i kreatywność. A dzięki Cembrit Patina Signature zapewniliśmy architektom niemal nieskończone możliwości projektowania, stwierdza Tina Wied Ballisager.

Cembrit Patina Signature

  • Dostępny w 5 kolorach; trzy odcienie szarości, piasku i bieli: P 020, P 050, P 070, P 545, P 222
  • Cztery standardowe wymiary (1192/1250 x 2500/3050)
  • Płyta elewacyjna o indywidualnym wzornictwie
  • Nieskończone możliwości projektowania