Innowacyjna linia płyt elewacyjnych Cembrit Construction cechuje się dużą wytrzymałością. Kolejna jej zaleta to odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, m.in. niskie i wysokie temperatury oraz obfite opady deszczu. Produkt ten, z powodzeniem wykorzystywany w budynkach o charakterze publicznym i przemysłowym oraz budownictwie mieszkaniowym, można coraz częściej spotkać w gospodarstwach wiejskich. Młodzi inwestorzy zaczynają doceniać zalety płyt wykonanych z włókno-cementu. Przede wszystkim dlatego, że są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska naturalnego, a przy tym gwarantują estetykę wykonania. Cembrit Construction to skuteczna ochrona wszelkich budynków inwentarskich.

Czym jest płyta Cembrit Construction?

Cembrit Construction to płyty płaskie, których podstawowym składnikiem jest cement, występujący w swej pierwotnej postaci w szarym naturalnym odcieniu. Materiał, dzięki swoim parametrom technicznym oraz wytrzymałościowym, jest bardzo odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Nie straszny mu silny wiatr, wysokie wahania temperatur między porami dnia czy pór roku oraz działanie wody i wilgoci. Zapobiega to między innymi pojawianiu się oznak pleśni czy grzybów. Wyżej wymienione czynniki mają szkodliwy wpływ na zdrowie zwierząt hodowlanych. Przekłada się to na niższą jakość mięsa oraz produktów odzwierzęcych, czyli mleka, sera czy jaj. Co więcej, mogą także przyczynić się do zniszczenia zbiorów. Nie dziwi zatem fakt, że coraz szersze grono właścicieli gospodarstw wiejskich dba o odpowiednie zabezpieczenie elewacji chlewni, obór, stajni, garaży czy magazynów zbożowych. Dobór odpowiednich płyt elewacyjnych może pomóc im uniknąć strat liczonych nawet w tysiącach złotych. Płyty Cembrit Construction doskonale sprawdzają się w nowoczesnym, ekologicznym gospodarstwie, nastawionym na innowacyjność i unikalność zastosowanych w nim rozwiązań.

Gdzie stosować płyty Cembrit Construction?

Płyty Cembrit Construction można stosować na wentylowane elewacje, zarówno nowo-budowanych, jak i remontowanych obiektów. Świetnie sprawdzą się też jako okładziny wstawek międzyokiennych oraz podbić sufitowych. Bogata oferta w pełni wykorzystuje właściwości płyt włókno-cementowych, dając inwestorowi poczucie bezpieczeństwa na długie lata. Rolnik może mieć pewność, że jego zwierzęta nie zapadną na żadną z chorób wywołanych przebywaniem w warunkach wilgotnych, zagrzybionych, narażonych na gwałtowne zmiany temperatury pomieszczeniach, a jego zbiory nie ulegną zniszczeniu.

Zalety płyt Cembrit Construction

Płyty Cembrit Construction poza tym, że są dość prostym i naturalnym rozwiązaniem, posiadają wiele innych zalet. Mogą być na przykład malowane na dowolny kolor wybrany przez inwestora. Ich obróbka i montaż jest prostym procesem, który nie zabierze właścicielowi gospodarstwa wiele cennego czasu. Co ważne, całe rozwiązanie jest relatywnie tanie w porównaniu do podobnych produktów dostępnych na rynku. W celu zapewnienia łatwego montażu, dłuższego użytkowania oraz uatrakcyjnienia wyglądu, płyty zostały wyposażone w pełną paletę akcesoriów.

O innych produktach bezpiecznych dla zwierząt przeczytasz tutaj: https://budujodpowiedzialnie.pl/blog/zalety-eurofali-wplywajace-na-dobrostan-zwierzat/

Po więcej inspiracji wejdź na www.cembrit.pl